קוסם לילדים

התקופה הנהדרת של הילדות מאופיינת, בין השאר, ביכולת להיות תמיד נדהמים, לראות משהו מדהים ומיוחד בכל התרחשות יומיומית. הדבר נעשה עוד יותר עוצמתי כאשר לחיים המדהימים גם ככה נוספים פרטים נוספים שבאמת מעוררים את הרגשות המיוחדים ביותר: תדהמה, התפלאות, התרגשות, סקרנות. את כל הקשת הרחבה הזאת ניתן להראות על פני הילדים הקטנים כאשר מזמינים קוסם כחלק מפעילות הגן, ימי הולדת, אירועי סוף שנה ועוד. מדובר בתוספת שמתאימה לכל אירוע וכל התנהלות, ותמיד ניתן להוסיף עניין וקסם על ידי הזמנת קוסם ברמה הגבוהה ביותר.

במה מאופיין קוסם לילדים המבצע את עבודתו בצורה מעולה?

עם זאת, ידוע שעל מנת ליצור רגשות חיוביים בקרב ילדים, להיות מסוגלים להראות מיומנויות ידיים והסחת דעת כקסם – זה לא מספיק. ילדים מחפשים גם את האפשרות ליצור קשר אישי כלשהו, אישיות מעניינת וכובשת, תחושת קרבה וחום. במילים אחרות, הקוסם צריך להיות גם מקסים! תום שלייפר מספק את כל החבילה, גם קסמים מדהימים באופן שלא משאיר אף אחד אדיש, לא רק את הילדים, אלא גם את המבוגרים המשתתפים באירוע. בנוסף, חשוב לזכור שהעולם המודרני והמהיר שלנו דורש שינויי כיוון מהירים, במילים אחרות – כדי שהמופעים יהיו מוצלחים לאורך זמן, חשוב מאוד ללמוד קסמים חדשים כל הזמן, לשפר את האומנות של הקוסם, מה שאפשרי כאשר מדובר בהרבה יותר מקצוע – אלא בייעוד אמיתי.

קוסם לילדים

המאפיינים של מופעי קסמים לילדים

על מנת לנצל את מלוא הפוטנציאל של קוסם לילדים במסגרת אירוע כלשהו לילדים, חשוב מאוד לשלב לא רק את האלמנט של הקסם, אלא עוד דברים שילדים אוהבים – צבעים חזקים, דמויות אהובות, חיוכים ורגשות המובעים בצורה מובלטת ומובהקת ביותר. אדם המיומן לעבוד עם ילדים יודע לעשות כל תצוגה מקסימה ומדהימה בעינייהם, באמצעות הפסקות בין הקסמים, יצירת מתח, השחלת בדיחה שנונה פה ושם ועוד. מדובר באומנות לכשעצמה, ותמיד כדאי לצפות בסרטונים של הקוסם במופע אחר לילדים, על מנת לראות כיצד הם מגיבים וכיצד הוא מצליח לעבוד איתם, להוציא מהם רגשות חיוביים, צחוק, תדהמה וסקרנות. תום שלייפר הינו דוגמא מצוינת לקוסם המיומן במופעי ילדים ומבוגרים באותה המידה.