קוסם למבוגרים

בתור מבוגרים אנחנו פעמים רבות מרגישים שאנחנו כבר "קשיחים" מדי, קשה לעורר בנו תדהמה וסקרנות. אך האמת הינה שאנחנו כמהים לכך באותה המידה כמו הילדים. יש שיגידו שזה פשוט הילד שבנו שפשוט לא נעלם אף פעם. אך יהיה ההסבר מה שיהיה, האמת נשארת ברורה כאור יום: קוסם למבוגרים זהו בידור מעולה למגוון רחב של נסיבות, וניתן ליהנות ממנו בכל גיל, בעיקר כאשר מדובר במומחה בולט ומרשים ביותר, כגון תום שלייפר הקוסם שעבר מגוון רחב של לימודים והשתלמויות בסוגי קסמים שונים, והכל על מנת להעניק חוויה בלתי נשכחת לכל קבוצת גיל, גם אם נראה שמדובר בקבוצה שקשה מאוד "לעורר".

מה מצפים במסגרת מופע של קוסם למבוגרים?

על מנת שמופע קסמים יהיה מספיק "בוגר" לכל סוג של קהל, נדרשת בדרך כלל גישה מעט שונה. על מנת ליצור מופע מיוחד במינו ו"לעורר" גם את הקהל הסקפטי ביותר. על מנת להצליח במשימה זו, יש לשלוט באמנות הקסם במידה שתאפשר לפנות לקהל גם באמצעות האמצעים הבימתיים הרגילים, זאת מבלי לאבד מאיכות הקסם עצמו. בנוסף, על מנת ליצור את המופע המתאים ביותר, חשוב להתאים אותו לצרכים ולתחומי העניין של המשתתפים. לדוגמא, אם מדובר במופע לרגל יום הולדת של אחד המשתתפים – ניתן לגבש את המופע סביב האישיות של בעל השמחה. במידה ומדובר במופע באירוע עסקי, יש לפעול לחיזוק המותג של החברה שהזמינה את המופע. במילים אחרות, חשוב לדעת למי פונים בכל עת.

אמן חושים אסף ניסים במופע חדש, מקורי וייחודי "נגן המחשבות"

קוסם למבוגרים

יצירת קשר עם הקוסם הטוב ביותר

קוסם ברמה הגבוהה ביותר מסוגל לספק את המופע המרשים ביותר גם תוך זמן קצר, לכן חשוב מאוד למצוא את איש המקצוע המיומן ביותר, המסוגל להרים מופע תוך זמן קצר. עם זא, עדיף לקבוע את תאריך ההופעה כמה שיותר מראש, משום שידוע שכל הטובים תמיד תפוסים.